نگهداری وب سایت

هنرگستران با همکاری بهترین سرویس دهندگان داخلی و خارجی ثبت دامنه و  میزبانی وب  و همچنین بهره گیری از متخصصین نگهداری سایت پس از طراحی سایت آن را آماده بهره برداری در اینترنت خواهد کرد.

ثبت دامنه عبارت است از انتخاب نام آدرس برای سایت برای مثال Google.com و  Iran.ir و Alefba.biz دامنه هایی با پسوند com و ir و biz  هستند. هزینه ثبت دامنه غیر ملی حدود 10 الی 50 دلار برای هر سال است.

شما برای میزبانی فایلهای سایت و ایمیل خود نیاز به هاستینگ دارید. بسته به نوع نرم افزار سایت و میزان استفاده ویزیتورهای سایت و تعداد کاربران سایت انواع هاستینگ موجود است.  میزبانی  وب  به چند شیوه امکان پذیر است: میزبانی روی هاست با منابع سخت افزاری اشتراکی، VPS، DDS و سرور ابری.

برای نگهداری سایت علاوه بر دامنه و هاستینگ باید هر چند وقت یکبار نرم افزار سایت دینامیک آپدیت شود  آپدیت نرم افزار باعث کارکرد بهتر و افزایش امنیت وب سایت میشود.

 

 

تولید مولتی مدیا

طراحی و برنامه نویسی انواع نرم افزارهای آموزشی و تبلیغاتی و کاربردی روی دیسک و سایر رسانه ها. ادامه

طراحی وبسایت

طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت استاتیک و دینامیک و ریسپانسیو. ادامه

نگهداری سایت

تهیه هاستینگ و دامنه به همراه نگهداری و سرویس نرم افزار سایت و کمک به تهیه و نشر محتوای سایت. ادامه

کد باز چیست؟

به نرم‌افزارهایی می‌گویند که افراد می‌توانند در کد منبع آن‌ها تغییر ایجاد کرده و یا اشکالات (باگ) احتمالی آن‌ها را رفع کنند. ادامه

مزیت لینوکس

به هسته ی سیستم‌عامل‌های شبه یونیکس می‌گویند که که در سال ۱۹۹۱ توسط لینوس تروالدز توسعه یافت.  ادامه

PHP & MySQL

یک زبان برنامه‌نویسی است که برای طراحی وب توسعه یافته‌است، اما می‌توان از آن به عنوان یک زبان عمومی نیز استفاده‌کرد. ادامه