طراحی و برنامه نویسی وبسایت.

هنرگستران، با بهره گیری از متخصصین گرافیست و طراح وب و برنامه نویسان حرفه ای و مهندسین آی تی و کامپیوتر آماده است تا شما را در ورود به عرصه اینترنت و نشر الکترونیک یاری دهد.

طراحی سایت یک  فن هنری میباشد که وابسته به علوم رایانه ای است.  ظاهر وبسایت توسط گرافیست طراحی شده سپس طراح وب با استفاده از زبانهای HTML و CSS و جاوااسکریپت سایت را طراحی میکند.  برنامه نویس نیز درصورت لزوم کدهای لازم را به سایت اضافه می کند. بهترین زبان برنامه نویسی PHP است که هم روی سیستم عامل ویندوز و هم روی سیستم عامل لینوکس کار می کند.

 

وب سایت بر دو نوع است: وب سایت استاتیک و وبسایت دینامیک.

وب سایت استاتیک بگونه ای طراحی میشوند که روی یک هاست ساده بدون نیاز به زبان برنامه نویسی خاصی و بدون نیاز به دیتابیس نصب میشوند. برای تغییر در این سایتها به مهارت یک طراح وب و وبمستر یا حتی برنامه نویس نیازمند هستید.

وب سایت های دینامیک بسته به پیچیدگی واسط کاربری مدیریت ممکن است به اپراتور نیاز داشته باشد ولی اکثرا اینترفیس ساده ای دارند. وبسایتهای دینامیک انواع مختلفی دارد که CMS و  فروشگاه آنلاین پر متقاضترین سایتهای دینامیک هستند.

 

طراحی رسپانسیو روش جدیدی است که سایت  بطور خودکار با توجه به ابعاد مانیتور کاربر تغییر شکل و اندازه می یابد تا بر روی ابعاد مختلف و دستگاه های مختلف قابل مشاهده باشد؛ یعنی از موبایل کوچک تا مانیتور بزرگ دسکتاپ و حتی تلویزیون هوشمند را پوشش میدهد.

 

علاوه بر طراحی حرفه ای، هنرگستران با رعایت اصول سئو سایت شما را گیرای موتورهای جستجو کرده رنکینگ گوگل شما را افزایش میدهد. برای کسب رنکینگ بالا در گوگل به آپدیت هفتگی و ماهانه محتوای سایت و تبلیغ در گوگل نیازمندید.

تولید مولتی مدیا

طراحی و برنامه نویسی انواع نرم افزارهای آموزشی و تبلیغاتی و کاربردی روی دیسک و سایر رسانه ها. ادامه

طراحی وبسایت

طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت استاتیک و دینامیک و ریسپانسیو. ادامه

نگهداری سایت

تهیه هاستینگ و دامنه به همراه نگهداری و سرویس نرم افزار سایت و کمک به تهیه و نشر محتوای سایت. ادامه